Novogodišnji paketići (decembar 2017.)

 

Naša ustanova je kao i do sada nastavila praksu da za sve naše đake (predškolce, osnovce i srednjoškolce) ali i za decu članova kolektiva obezbedi novogodišnje paketiće i predstavu…

Naši mališani su uživali…

[foogallery id=”3429″]

Распоред полагања допунских испита ванредних ученика – НОВЕМБАРСКИ РОК

Школа са домом за ученике оштећеног суха, Крагујевац

ул.Старине Новака бр.33

34 000 Крагујевац

тел/факс: 034/317-145

број: 1817-01

датум:13.11.2015.година

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ДОПУНСКИХ ИСПИТА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА

НОВЕМБАРСКИ РОК

Понедељак 23.11.2015.год. у 12h- Енглески језик – IV разред – писмени део-техничар графичке дораде

  1. председник- Терзић Виолета
  2. испитивач- Марковић Анђела
  3. трећи члан- Баралић Марија

Уторак 24.11.2015.год. у 13 h -Енглески језик – IV разред – усмени део-техничар графичке дораде

  1. председник- Терзић Виолета
  2. испитивач- Марковић Анђела
  3. трећи члан- Баралић Марија

Среда 25.11.2015.год у13 h -Практична настава – IV разред – техничар графичке дораде

  1. председник- Маћић Зорица
  2. испитивач- Стојановић Мирослав
  3. трећи члан- Игрутиновић Славица

Четвртак 26.11.2015.год у 12h- Математика – III разред – шивач обуће и IV разред – техничар графичке дораде-писмени део

  1. председник- Тијанић Александар
  2. испитивач- Баралић Марија
  3. трећи члан- Милосављевић Ана

Четвртак 26.11.2015.год у 13h- Познавање препарата – I разред-женски фризер

  1. председник- Милосављевић Ана
  2. испитивач- Тијанић Александар
  3. трећи члан- Маћић Зорица

Четвртак 26.11.2015.год у 13h- Ликовна култура – III разред -шивач обуће

     1.   председник- Игрутиновић Славица

     2.   испитивач- Стоиљковић Маријана

     3.   трећи члан- Терзић Виолета

Петак 27.11.2015.год.у 12 h- Грађанско васпитање – III разред -шивач обуће

  1. председник- Терзић Виолета
  2. испитивач- Игњатовић Мирјана
  3. трећи члан- Тијанић Александар

 Петак 27.11.2015.год.у 13 h- Математика – III разред -шивач обуће и IV разред – техничар графичке дораде-усмени део

  1. председник- Тијанић Александар
  2. испитивач- Баралић Марија
  3. трећи члан- Милосављевић Ана                                                                                             

 Петак 27.11.2015.год.у 1345 h- Технологија рада – I разред – женски фризер

  1. председник- Игрутиновић Славица
  2. испитивач- Тијанић Александар
  3. трећи члан- Милосављевић Ана

Ученици су обавезни да на полагање понесу личну карту.

                                                                                                   Игрутиновић Славица

Распорад полагања допунских испита ванредних ученика

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ДОПУНСКИХ ИСПИТА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА

 

 

АВГУСТОВСКИ РОК

 

 Среда: 26.08.2015.године у 09,00 часова

 

Технологија образовног профила – IV разред – техничар графичке дораде

председник – Маћић Зорица

испитивач – Игрутиновић Славица

трећи члан – Стојановић Мирослав

 

Четрвртак: 27.08.2015.године у 09,00 часова

 

Основи електротехнике и електронике – IV разред

председник – Маћић Зорица

испитивач – Игрутиновић Славица

трећи члан – Стојановић Мирослав

 

Петак: 28.08.2015.године у 09,00 часова

 

Грађанско васпитање – изборни предмет, 2 ученика: II раз.-шивач обуће и IV раз.- тех. гр.дор.

председник – Игрутиновић Славица

испитивач – Ђаковић Биљана

трећи члан – Терзић Виолета

Ученици су обавезни да на полагање понесу личну карту.

 

 

                                                                                                    Игрутиновић Славица

 

                                                                           

Raspored polaganja dopunskih ispita vanrednih učenika

Распоред полагања допунских испита ванредних ученика

ЈУНСКИ РОК

 

Понедељак: 15.06.2015.године у 13,00 часова

Устав и права грађана – IV разред – техничар графичке дораде

  1. председник-Јаковљевић Јована
  2. испитивач- Баралић Марија
  3. трећи члан- Терзић Виолета

 

Уторак: 16.06.2015.године у 13,00 часова

Економика и организација производње – IV разред – техничар графичке дораде

  1. председник-Маћић Зорица
  2. испитивач- Игрутиновић Славица
  3. трећи члан- Стојановић Мирослав

 

Уторак: 16.06.2015.године у 13,00 часова

Ликовна култура – I разред – техничар графичке дораде

  1. председник- Милосављевић Ана
  2. испитивач- Стоиљковић Маријана
  3. трећи члан- Баралић Марија

 

Петак: 19.06.2015.године у 12,00 часова

Грађанско васпитање – изборни предмет – I разред – шивач обуће

  1. председник-Игрутиновић Славица
  2. испитивач- Мијатовић Светлана
  3. трећи члан- Милосављевић Ана

 

Петак: 19.06.2015.године у 13,00 часова

Рачунарство и информатика – I разред – шивач обуће

  1. председник- Игрутиновић Славица
  2. испитивач- Милосављевић Ана
  3. трећи члан- Маћић Зорица

 

Ученици су обавезни да на полагање понесу личну карту.

                                                                                                                        

                                                                                Игрутиновић Славица

Sedmo republičko takmičenje učenika oštećenog sluha

29. aprila 2015 godine učestvovali smo na Sedmom republičkom takmičenju učenika oštećenog sluha za frizere u školi “Stefan Dečanski” u Beogradu.

Sedmo republičko takmičenje učenika oštećenog sluha

Obrazovni profil: ženski frizer

29. april 2015. godine
Škola za oštećene sluhom – nagluve “Stefan Dečanski” Beograd